KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12555209
nr 1255 5209
Rune Rockström
(1898-1983), Sverige
Blandteknik, Stadsgårdskajen, Signerad, 31x23
Rune Rockström, född 1898 i Örnsköldsvik, död 1983, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 20 maj 2019
kl 18:33:12
18/5 10:07:39
18/5 10:11:43
Rune Rockström
Läs mer om Rune Rockström